A high-end watch Apple Watch

The larger screen takes the Apple Watch experience to a whole new level.

You don’t need to lift your wrist or touch the screen to see what time it is or other information and complications on your dial. Because the screen is always on. And now 70% brighter indoors with your wrist down.

Buttons throughout the system have been redesigned to make the most of the larger screen. This makes it easier than ever to use apps like Timer and Calculator.

Always On Retina display. An even brighter idea. You don’t need to lift your wrist or touch the screen to see what time it is or other information and complications on your dial. Because the screen is always on. And now 70% brighter indoors with your wrist down.

To make the Always-On Retina display larger, we had to make significant changes to the design. These innovations also helped create the most crack-resistant precrystal ever.

50% thicker front crystal. The thickness at the highest point of the front crystal is more than double that of the Apple Watch Series 6. That means more strength and endurance.

Measure the oxygen level in your blood with a breakthrough sensor and app. Take an EKG whenever you want, wherever you want. Check your heart rate. Take advantage of other innovations like mindfulness and sleep tracking that help you stay healthy from the ground up. With Series 7, don’t miss any information you need to take care of your health.

***

TR

Daha büyük ekran, Apple Watch deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.

Saatin kaç olduğunu veya kadranınızdaki diğer bilgileri ve komplikasyonları görmek için bileğinizi kaldırmanıza ya da ekrana dokunmanıza gerek yok. Çünkü ekran hep açık. Ve şimdi iç mekanlarda bileğiniz aşağıdayken %70 daha parlak.

Daha büyük ekrandan en iyi şekilde yararlanmak için sistemin tamamında düğmeleri yeniden tasarlandı. Bu sayede Zamanlayıcı ve Hesap Makinesi gibi uygulamaları kullanmak hiç olmadığı kadar kolaylaştı.

Hep Açık Retina ekran. Daha da parlak bir fikir. Saatin kaç olduğunu veya kadranınızdaki diğer bilgileri ve komplikasyonları görmek için bileğinizi kaldırmanıza ya da ekrana dokunmanıza gerek yok. Çünkü ekran hep açık. Ve şimdi iç mekanlarda bileğiniz aşağıdayken %70 daha parlak.

Hep Açık Retina ekranı daha büyük hale getirmek için tasarımda önemli değişiklikler yapmamız gerekiyordu. Bu inovasyonlar aynı zamanda çatlamalara karşı bugüne kadarki en dayanıklı ön kristalin ortaya çıkmasına da yardımcı oldu.

%50 daha kalın ön kristal. Ön kristalin en yüksek noktasındaki kalınlık, Apple Watch Series 6’dakinin iki katından fazla. Bu, daha fazla güç ve dayanıklılık demek.

Çığır açıcı bir sensör ve uygulamayla kanınızdaki oksijen düzeyini ölçün. Dilediğiniz an dilediğiniz yerde EKG çekin. Kalp atış hızınızı kontrol edin. Farkındalık ve uyku izleme gibi baştan aşağı sağlıklı kalmanıza yardımcı olan diğer inovasyonlardan yararlanın. Series 7 ile sağlığınızı gözetmeniz için gereken hiçbir bilgiyi gözden kaçırmayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir