Galaxy S21+ 5G

Samsung tarafından her gününüzü efsaneleştirmek için tasarlandı.

Bu mükemmel kareyi bir daha asla ıskalamayacaksınız. Galaxy S21 5G ve S21+ 5G ile tanışın. Video ve fotoğraf devrimi için tasarlanan bu telefonlar sinematik 8K çözünürlüğün de ötesine geçerek videolardaki görüntülerden destansı fotoğraflar çıkarmanızı sağlıyor. Her iki boyuttaki modelde de 64 MP kamera, şimdiye kadarki en hızlı yonga seti ve gün boyu dayanan devasa pil özelliklerinin tamamı bulunmaktadır.1 Mobil deneyimler artık destansı bir hal alıyor.

“Daha önce hiçbir mikrofonlu telefon kulaklığında görmediğimiz, gerçekten şık ve ayırt edici bir gelişme.”

“Fotoğraflar keskin görünüyor, dinamik aralık etkileyici seviyede ve yeni “tripod kilidi” özelliği, kadraj görüntüsünün bozulmasını önlemek için nesnelerdeki 30x ve 100x yakınlaştırma seviyelerini sabitliyor.”

“Cihazda inanılmaz seviyede pil ömrü döngüleri sağlıyor.

Süper Akıcı 120Hz Ekran
Şimdiye kadar görülmemiş bir akıcılıkla kaydırarak ilerlemenizi sağlayan bu ekranla tüm içerik akışını takip edin. Sahip olduğu akıllı teknoloji sayesinde yenileme hızını o an telefonda yaptığınız şeye göre optimize eden bu ekran, olağanüstü bir tepkisellik sunar.

Dinamik AMOLED 2X
İnanılmaz derecede parlak. Mükemmel seviyede canlı. Şaşırtıcı derecede pürüzsüz olan bu ekran, capcanlı renkleri ve olağanüstü parlaklığıyla güneşli bir günde bile benzersiz bir izleme deneyimi sunar.

*Galaxy S21 5G ve S21 + 5G’nin Dinamik AMOLED 2X ekranı, Ekran Renk Yoğunluğunun %100’ü DCI-P3 renk gamasına uygundur, bu özellik fotoğraf renklerinin canlı gözükmesinde ve tüm parlaklık seviyelerinde renklerin canlılığının korunmasını sağlar. Ekran, mobil deneyiminizi daha sürükleyici hale getirmek için 2.000.000: 1 kontrast oranıyla daha parlak bir resim kalitesi için dijital içeriğin karanlık ve açık yönleri arasındaki kontrastı geliştirerek 1300 nit’e kadar en yüksek parlaklığa ulaşabilir.

Çığır açan koruma
“Hay aksi!” dediğiniz anlar için tasarlandı, bir Samsung akıllı telefondaki en sağlam cam olan Gorilla Glass Victus™ çizilme ve hasarlara karşı dayanıklıdır.

Her 8K videoda eşsiz kareler yakalayın
8K Video özelliği, bir akıllı telefonda bulunan en yüksek çözünürlüğe sahiptir ve videolarınızın sinema filmlerinden bile daha iyi görünmesini sağlar. 8K 24fps ile çektiğiniz her bir vlog ya da anı videosu sizi yıldız olmaya bir adım daha yaklaştırıyor. Kaydedin, yükleyin ve hemen YouTube’da izleyin.

8K Videodan Fotoğraf özelliği ile, bir 8K videodan, 33MP çözünürlükte fotoğraflar elde edin ve mükemmel albümünüzü oluşturun. Artık video çekerek fotoğraf elde etmek moda.

Aksiyon dolu ve süper akıcı

Süper Dengeli Çekim aksiyon için işaret bekliyor! Artık Yapay Zeka dengelemesini 60 fps çekimle birleştirdiğimize göre, maceralarınız daha heyecanlı hale gelir. Ne de olsa telefonunuz, bir aksiyon kamerası gibi çekim yapıyor.

Süper Akıcı 60 fps Video, hiçbir saniyeyi atlamadan anı yeniden yaşamanızı sağlar. FHD Otomatik Moddaki dinamik kare hızı, gün boyunca daha pürüzsüz videolar çekmek için 60 fps hızında hızlı bir şekilde sunar, ardından düşük ışıkta daha parlak video için 30 fps’ye geçer.

ENGLISH

Designed by Samsung to make your every day legendary.

You will never miss this perfect shot again. Meet the Galaxy S21 5G and S21+ 5G. Designed for the video and photography revolution, these phones go beyond cinematic 8K resolution, allowing you to create epic stills from footage in videos. Models of both sizes feature a 64MP camera, the fastest chipset ever, and a massive battery that lasts all day.1 Mobile experiences are now epic.

“It’s a really stylish and distinctive improvement that we’ve never seen in any headset before.”

“Photos look sharp, dynamic range is impressive, and the new “tripod lock” feature fixes the 30x and 100x zoom levels on subjects to prevent distortion of the framing view.”

“It provides incredible battery life cycles on the device.

Super Fluent 120Hz Display
Follow the entire stream of content with this screen that lets you scroll with unprecedented fluidity. Thanks to its smart technology, this screen, which optimizes the refresh rate according to what you are doing on the phone, offers extraordinary responsiveness.

Dynamic AMOLED 2X
Incredibly bright. Perfectly alive. This stunningly smooth display delivers an unmatched viewing experience, even on a sunny day, with vibrant colors and exceptional brightness.

Dynamic AMOLED 2X
Incredibly bright. Perfectly alive. This stunningly smooth display delivers an unmatched viewing experience, even on a sunny day, with vibrant colors and exceptional brightness.

*The Dynamic AMOLED 2X display of the Galaxy S21 5G and S21 + 5G, 100% of the Display Color Density conforms to the DCI-P3 color gamut, this feature ensures that the colors of the photos look vibrant and that the colors are preserved at all brightness levels. The screen can reach peak brightness of up to 1300 nits, enhancing the contrast between the dark and light aspects of digital content for a brighter picture quality with a contrast ratio of 2,000,000:1 to make your mobile experience more immersive.

Breakthrough protection
“Christ no!” Designed for when you call it the toughest glass in a Samsung smartphone, Gorilla Glass Victus™ is scratch and damage resistant.

Capture unique frames in every 8K video
The 8K Video feature is the highest resolution available on a smartphone and makes your videos look even better than movies. Every vlog or momentary video you shoot with 8K 24fps brings you one step closer to being a star. Record, upload and watch on YouTube now.

With the 8K Video Photo feature, extract 33MP resolution photos from an 8K video and create your perfect album. Now it’s fashionable to take photos by shooting video.

Action-packed and super fluid

Super Stable Shooting is waiting for the cue for action! Now that we’ve combined AI stabilization with 60fps shooting, your adventures get more exciting. After all, your phone shoots like an action camera.

Super Smooth 60fps Video lets you relive the moment without skipping a second. The dynamic frame rate in FHD Auto Mode delivers a fast 60fps for smoother videos throughout the day, then switches to 30fps for brighter low-light video.

Related Posts