Not alma özellikleriyle takdir toplayan yeni bir görünüm Galaxy S22 Ultra

S PEN

Dahili S Pen ile ilk Galaxy S

S Pen ilk kez S Serisi modellerle sunuluyor. Yazmak, karalamak veya telefonunuzu kontrol etmek için telefonun altında çıkarın. Samsung Notes’daki geliştirilmiş gecikme hızı, her bir kalem darbesinin mürekkeple kağıda yazıyormuş gibi bir his vermesini sağlar ve alelacele yazılmış bu fikirlerinizi okunaklı metinlere dönüştürebilirsiniz.

Dahili S Pen’e sahip ilk Galaxy S Serisi telefon

S Pen ile yaratıcılığın kurallarını yazma şansı elinizde. Kağıda yazar gibi rahatça yazın, hızlı notları okunaklı metne dönüştürün ve telefonunuzu uzaktan kontrol edin.

EKRAN

En parlak günler için şimdiye kadarki en parlak ekran

Öne Çıkan Özellikleri

Galaxy’nin ilk 4nm işlemcisi

Gelmiş geçmiş en hızlı ve en güçlü işlemcimiz, Galaxy S21 Ultra’ya kıyasla daha hızlı bir CPU ve GPU anlamına gelir. Akıllı telefon teknolojisi için efsanevi bir sıçrama.

Vision Booster ile gün ışığını alt edin!

Dinamik AMOLED 2x ekran, 1750 nit’e kadar yüksek parlaklık ile açık hava görünürlüğünü artırır.* Böylece, dışarıda parlak güneş ışığı altındayken ekranınız hala görüntülenebilir.

*Galaxy S22 Ultra’daki Dinamik AMOLED 2X ekran, DCI-P3 renk aralığında yüzde 100 Mobil Renk Hacmi için VDE Almanya’dan sertifikalıdır. Ekran, mobil deneyiminizi daha sürükleyici kılmak için 3.000.000:1 kontrast oranıyla daha parlak bir resim kalitesi için dijital içeriğin karanlık ve aydınlık yönleri arasındaki kontrastı geliştirerek 1750 nit’e kadar en yüksek parlaklığa ulaşabilir.

Hızlı şarj olur, tüm gün yanınızda olur

Yüksek pil kapasitesi ve Süper Hızlı Şarj ile 45W şarj size tam bir günden fazla güç sağlar

* Ortalama/tipik bir kullanıcının kullanım profiline göre tahmin edilmiştir. ABD ve Birleşik Krallık’ta 2021.12.08–12.20 tarihleri arasında SM-S901, SM-S906, SM-S908’in ön yayın sürümleriyle 5G Sub6 ağları kullanılarak (5G mmWave ağı altında test edilmemiştir) varsayılan ayar altında Strategy Analytics tarafından bağımsız olarak değerlendirilmiştir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, arama ve mesajların sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer birçok faktöre göre değişir.
**45W Güç Adaptörü ve veri kablosu ayrı satılır. Süper Hızlı Şarj işlevi için orijinal Samsung 45W Güç Adaptörü ve veri kablosunu kullanmanızı öneririz.

Karanlıkta kuralları sen yaz

Şimdiye kadar ki en güçlü kameramız. Sensörleri sayesinde daha fazla ışık toplar, Süper Şeffaf Lensler mercek parlamasını azaltır, yapay zeka teknolojisi ile doğru odaklanmayı sağlar.

Her açıdan akıcı videolar

Super Steady, kamera sarsıntısını geniş bir açı yakalayarak düzeltir. Hareketi dengelemek için birden fazla nesneyi takip ederek bulanıklığı ortadan kaldırır. Süper HDR ile 64 kat daha fazla renk görüntülenebilir.

Dahili S Pen’e sahip ilk Galaxy S Serisi telefon

S Pen ile yaratıcılığın kurallarını yazma şansı elinizde. Kağıda yazar gibi rahatça yazın, hızlı notları okunaklı metne dönüştürün ve telefonunuzu uzaktan kontrol edin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir