Sony’den gimbal gerekmeden sabit videolar çekebilen kamera

Teknoloji devlerinden Sony’nin gimbal gerekmeden sabit videolar çekebilecek kamerası AX43 Exmor R™ CMOS sensörlü 4K Handycam® dikkat çeken özelliği ile göz dolduruyor.

Gimbal sistemlerine rakip Balanced Optical SteadyShot™ özelliği, yüksek çözünürlüklü 4K video kaydı ve eşsiz bir mikrofonla yüksek kaliteli ses sunan bu Handycam®, profesyonel prodüksiyonu ve kolay video paylaşımını herkesin erişimine açıyor. 

Yürürken sabit

Dahili gimbal mekanizmasıyla eşsiz Balanced Optical SteadyShot sabitleyici, diğer optik sistemlere göre yaklaşık 13 kat daha etkilidir ve yürürken titreşimsiz çekim sağlar.

Koşarken bile sabit

Balanced Optical SteadyShot dahili gimbal mekanizması ve görüntü işleme algoritması, koşarken dahi sabit videolar çekebileceğiniz kadar sabit bir çekim sunar.

Tam zumda sabit

Gimbal ve Balanced Optical SteadyShot algoritmasının sunduğu sabitlik, fotoğraf makinesi titremesinin en çok görüldüğü tam zumda dahi sabit videolar çekmenizi sağlar.

Balanced Optical SteadyShot nedir?

Tek bir lens parçasının kullanıldığı geleneksel optik görüntü sabitlemenin aksine, Sony’nin Balanced Optical SteadyShot sistemi, tüm lens ünitesini ve görüntü sensörünü bir arada kullanır; yüksek zum ve güçlü fotoğraf makinesi titremesi düzeltmelerinde dahi etkilidir.

Related Posts